Datum Domácí Hosté Výsledek Branky Libotova Body Pořadí
9.8.2009 So Dolní Branná A FC Libotov 5 : 1 F. Kraus 0 12.
16.8.2009 FC Libotov Ji Horní Maršov 3 : 1 F. Kraus, Klazar, Plšek 3 7.
23.8.2009 So Starý Rokytník FC Libotov 4 : 1 Plšek 3 10.
30.8.2009 Sparta Úpice B FC Libotov 4 : 2 Klazar, O. Pitro z penalty 3 12.
6.9.2009 FC Libotov Baník Radvanice 3 : 2 vlastní, Fejk, O. Pitro 6 9.
12.9.2009 So Vrapo Volanov FC Libotov 3 : 1 M. Kočí 6 10.
17.9.2009 FC Libotov So Dolní Branná A 2 : 4 Plšek, Fejk 6 11.
20.9.2009 FC Libotov TJ Lánov B 1 : 3 Haase 6 11.
27.9.2009 Jiskra RAKO Bohuslavice FC Libotov 2 : 1 O. Pitro 6 11.
4.10.2009 FC Libotov FK Poříčí 2 : 3 Klazar, Šimek 6 13.
28.10.2009 FC Libotov SK Janské Lázně B 1 : 2 A. Kraus 6 13.
18.10.2009 FC Libotov FC Ml. Buky B 5 : 2 O. Pitro, Fejk, Plšek, vlastní, Klazar  9 12.
25.10.2009 FC Libotov So Černý Důl 2 : 0 O. Pitro, Klazar 12 12.
1.11.2009 FC Libotov So B. Třemešná B 2 : 0 Vaníček, O. Pitro 15 10.

Jaro 2010

26.5.2010 Ji Horní Maršov FC Libotov 2 : 2,
p. k. 1 : 2
O. Pitro, Popov 17 10.
11.4.2010 FC Libotov So Starý Rokytník 1 : 0 Vaníček 20 9.
18.4.2010 FC Libotov Sparta Úpice B 1 : 1,
p. k. 2 : 1
Popov 22 10.
24.4.2010 Baník Radvanice FC Libotov 1 : 6 Vaníček, Popov, Šimek, O. Pitro z penalty, Plšek, F. Kraus 25 8.
2.5.2010 FC Libotov So Vrapo Volanov 0 : 1 25 10.
9.5.2010 TJ Lánov B FC Libotov 2 : 3 Vaníček, O. Pitro, Klazar  28 9.
16.5.2010 FC Libotov Jiskra RAKO Bohuslavice 6 : 3 O. Pitro 2, Klazar 2 (1× z penalty), Haase, Šimek 31 9.
22.5.2010 FK Poříčí FC Libotov 2 : 4 F. Kraus 2, Klazar z penalty, Haase 34 9.
11.6.2010 SK Janské Lázně B FC Libotov 3 : 1 Plšek 34 9.
6.6.2010 FC Ml. Buky B FC Libotov 1 : 1,
p. k. 5 : 4
Klazar 35 9.
13.6.2010 Sokol Černý Důl FC Libotov 3 : 3,
p. k. 3 : 2
O. Pitro z penalty, Plšek, Šimek 36 9.
20.6.2010 So B. Třemešná B FC Libotov 4 : 2 O. Pitro, Fejk 36 9.

Celková bilance v sezóně: 26 zápasů (10 vítězství v normální hrací době – 2 vítězství na penalty – 2 porážky na penalty – 12 porážek v normální hrací době), skóre 57:58, 36 bodů, 9. místo z 14 družstev (setrvání ve III. třídě).

Výsledky doma: 13 zápasů (7 – 1 – 0 – 5), skóre 29:22, 23 bodů z 39 možných (59 %), 9. místo
Výsledky venku: 13 zápasů (3 – 1 – 2 – 7), skóre 28:36, 13 bodů z 39 možných (33 %), 10. místo

Baráže, postupy a sestupy

baráž o okresní přebor: Spartak Pilníkov – FK Poříčí 1 : 1, na penalty 6 : 5

baráž o III. třídu: Jiskra Horní Maršov – Sokol Malé Svatoňovice 1 : 2

Postup z III. třídy do okresního přeboru: SK Janské Lázně B, Sokol Dolní Branná A, Jiskra RAKO Bohuslavice

Sestup z III. do IV. třídy: Jiskra Horní Maršov, FK Baník Radvanice v Čechách A

Družstvo mužů – Okresní pohár ČMFS 2009

Datum Kolo Domácí Hosté Výsledek Branky Libotova Deník
12.8.2009 čtvrtfinále FC Libotov Baník Žacléř 6 : 0 O. Pitro 2, M. Kočí 2, Klazar, Vaníček 14.8.
3.9.2009 semifinále FC Libotov Spartak Pilníkov 2 : 2,
p. k. 3 : 1
Plšek, O. Pitro
30.9.2009 finále FC Libotov Jiskra Libeč 5 : 0 Klazar, O. Pitro, F. Kraus, Haase, Plšek 1.10.
3.10.

FC Libotov se stal vítězem okresního poháru.
Sestava FC Libotov ve finále: Tomáš Kareš – František Kočí (74. Adam Kraus), Martin Fejk, Jan Zub, Martin Hynek – Filip Kraus, Radek Vaníček (K), Ondřej Pitro, Petr Dubický – Jaroslav Plšek (66. Lukáš Macoun), Jaroslav Klazar (46. Jiří Haase).

REFERÁTY ZE ZÁPASŮ V SEZÓNĚ 2009/2010

Sokol Černý Důl – FC Libotov 3:3 (1:2), penalty 3 : 2, 13. 6. 2010

Dnešní zápas byl celkem tvrdý, ale slušný. Nezvládl ho rozhodčí!!! Již v 8. minutě jsme šli do vedení z penalty, kterou proměnil Ondra Pitro. V 19. minutě po chybě Kareše domácí lehce srovnali na 1:1. Ale ve 28. minutě dal gól Jarda Plšek krásnou střelou po rohu – 1:2. Druhý poločas nás domácí zatlačili a v 57. minutě vyrovnali. V 76. minutě šli domácí do vedení po vlastním gólu Martina Hynka. Ale stihli jsme v 78. minutě ještě vyrovnat Martinem Šimkem, kdy hlavou po rohu nedal gólmanovi domácích šanci. V 90. minutě měl ještě 100% šanci Andrle, ale netrefil odkrytou branku. Na penalty jsme prohráli 3:2. Proměnili Pitro a Popov. Filip Kraus trefil jen břevno.

Branky: O. Pitro z penalty, Plšek, Šimek.

Sestava: Kareš – Popov, Zub, Fejk, Šimek – F. Kraus, Vaníček, O. Pitro, Klazar – Haase (79. Andrle), Plšek.

SK Janské Lázně B – FC Libotov 3:1 (1:0), 11. 6. 2010

Dnešní zápas byl tak trochu smolný. Prohráli jsme 3:1, ale na šance jsme vyhráli 4:1. Domácí posílení "A" teamem měli lepší mezihru, ale do šancí se nedostávali. My je bohužel neproměňovali. Máknem v neděli v Černém Dole.

Branky: Plšek.

Sestava: Kareš – Popov (75. Andrle), Zub, Fejk, Šimek – F. Kraus, Vaníček, O. Pitro, Hynek – Haase, Plšek.

FC Mladé Buky B – FC Libotov 1:1 (0:1), penalty 5:4, 6. 6. 2010

Dnešní zápas jsme začali výborně. Po akci Vaníčka s Filipem Krausem dorážel Klazar již ve druhé minutě zápasu. Potom se hrál fotbal za úmorného vedra pouze mezi šestnáckami a domácí vyrovnali dvě minuty před koncem z penalty po nešťastné ruce Filipa Krause, která se nemusela pískat. Na penalty jsme prohráli 5:4, když góly dali Zub, Hynek, Andrle a Kareš. Pátou neproměnil Fejk.

Branky: Klazar.

Sestava: Kareš – Popov (75. Andrle), Zub, A. Kraus (60. Hynek), Šimek – F. Kraus, Vaníček, Plšek, Fejk – Haase, Klazar.

Jiskra Horní Maršov – FC Libotov 2:2 (1:2), penalty 1:2, 26. 5. 2010

Dnešní zápas se nám herně vůbec nepovedl. Mysleli jsme si, že se soupeř porazí sám, ale realita byla jiná. Hlavně špatná disciplína. Pořád jsme se hádali a nesoustředili na hru. Hned ze začátku utkání nás 2× zachránil Kareš a v 11. minutě jsme kopali penaltu, ale Klazar přestřelil. Ve 13. minutě ve 100% šanci trefil brankáře, ale ve 20. minutě jsme už vedli, když se trefil Pitro. O 7 minut později udělal chybu brankář Kareš a bylo to 1:1. Ve 37. minutě jsme se opět ujali vedení, když po rohu dorazil Popov – 1:2. Ve druhém poločase jsme opět kopali penaltu, ale ani Pitro neproměnil. Domácí toho využili a v 65. minutě vyrovnali. Pak nás ještě 3× zachránil bravurními zákroky Kareš, a tak utkání skončilo 2:2. Na penalty jsme vyhráli 1:2. Vaníček nedal, Kraus Adam a Martin Šimek ano.

Branky: O. Pitro, Popov.

Sestava: Kareš – Popov, Fejk, A. Kraus, Šimek – F. Kraus, Vaníček, O. Pitro, Hynek (75. Andrle) – Plšek, Klazar.

FK Poříčí u Trutnova – FC Libotov 2:4 (1:1), 22. 5. 2010

Úvodem: Honzo M. (Mazánku), moc děkuji! Super výkon.

Dnešní zápas jsme začali náporem. V 6. minutě střílel Ondra Pitro těsně vedle. V 11. minutě Vaníček rozehrál přímák na Filipa Krause, ale ten nedosáhl na balon. Pak nás ve 13. a 18. minutě dvakrát zachránil náš super Zero Kareš, ale v 19. minutě po špatném odkopu Vaníčka jsme inkasovali – 1:0. O pět minut později přišlo vyrovnání, když Radek Vaníček přesně rozehrál přímák do běhu Fildovi Krausovi a ten zavěsil – 1:1. V 45. minutě se zranil stoper Honza Zub a jel si pro 7 stehů nad obočí. Druhý poločas jsme opět začali náporem. Jirka Haase podnikl super únik a zastavil ho až nedovoleně gólman domácích v pokutovém území, za což ještě dostal červenou kartu. Penaltu bezpečně proměnil Klazar 1:2. Potom jsme již hru jen kontrolovali a zvýšili vedení krásnými góly Jirky Haaseho a Filipa Krause. Domácí pouze v 85. minutě snížili na konečných 2:4 pro LIBOTOV!!!!!

Branky: Filip Kraus 2×, Klazar z penalty, Haase.

Sestava: Kareš – Popov, Zub (45. Machač), A. Kraus, J. Macoun – F. Kraus, Vaníček, O. Pitro, Klazar – Plšek, Haase.

FC Libotov – Jiskra RAKO Bohuslavice 6:3 (2:2), 16. 5. 2010

Dnešní zápas jsme opět začali nepozorností, kterou již ve 4. minutě hosté potrestali prvním gólem utkání. Poté jsme se do soupeře opřeli a výsledkem byla vyrovnávací branka Haaseho (Vaníček rychle rozehrál aut na Plška a ten našel střelce). Potom jsme měli stálou převahu, ovšem šance Plška (2× sám před brankářem), hlava Haaseho (po rohu), střela Vaníčka (šajtle z 20 metrů) branku nepřinesly. Střela Pitra z 20 metrů přesně k tyči nám ve 25. minutě dala vedení 2:1. O 5 minut později jsme zase neuvěřitelnou chybou nechali hosty vyrovnat. V poslední minutě poločasu měl ještě šanci Haase, ale netrefil odkrytou branku. Druhý poločas jsme začali náporem a výsledkem úsilí byl neuvěřitelný vanbastenovský gól Pitra v 60. minutě. O dvě minuty později jsme kopali penaltu, kterou bezpečně proměnil Klazar – 4:2. V 63. minutě dal dlouhý výkop Kareš, Pitro přesně našel Klazara a bylo to 5:2. V 68. minutě vystřelil přesnou střelou pod břevno ze 30 metrů Adam Kraus, ale brankář hostů ho vychytal. V 75. minutě čaroval Zero Kareš, když chytil 3 dorážky hostů. V 83. minutě hosté snížili na 5:3, ale tečku za výsledkem dal v 85. minutě zkušeně Marťas Šimek přesnou placírou k tyči.

Branky: O. Pitro 2×, Klazar 2× (jedna z penalty), Haase, Šimek.

Sestava: Kareš – Popov, Zub, Kočí (20. Haman), Šimek – F. Kraus, Vaníček, O. Pitro, Klazar – Plšek (65. A. Kraus), Haase (75. Andrle).

TJ Lánov B – FC Libotov 2:3 (2:0), 9. 5. 2010

Dnešní zápas jsme začali nepozorností a již ve 3. minutě jsme prohrávali 1:0, když jsme vůbec neobsazovali hráče. Potom, kdo tam nebyl, neuvěří. V prvním poločase 11 brankových příležitostí neproměněných. Domácí udělali ojedinělý brejk a bylo to 2:0 (37.minuta). O tři minuty později byl po faulu vyloučen Martin Fejk a zdálo se být rozhodnuto. Druhý poločas byl "supr" od všech. Všichni v pohybu, důraz i přesné přihrávky po celé šířce hřiště. Opět jsme domácí zatlačili i v deseti hráčích a odvezli jsme si tři veledůležité body po brankách Vaníčka, Pitra a Klazara. Velmi kvalitní výkon celého mužstva!!!

Branky: Vaníček, O. Pitro, Klazar.

Sestava: Kareš – Popov, Zub, Fejk, Šimek – F. Kraus (85. Kočí), Vaníček, O. Pitro, A. Kraus (75. Haase) – Plšek, Klazar.

FC Libotov – FK Sokol Vrapo Volanov 0:1 (0:0), 2. 5. 2010

Dnešní zápas byl velmi smolný a nespravedlivý. Držení míče bylo 60:40 pro nás, na šance jsme vyhráli 5:1, přesto zápas skončil 0:1. Hrálo se převážně mezi vápny, celkem ostře, ale neproměňovali jsme šance. Příští týden v Lánově musíme získat ztracené body zpět!!!

Sestava: Kareš – Popov, Zub, Fejk (84. Andrle), Šimek – F. Kraus, Vaníček, O. Pitro, A. Kraus (75. F. Kočí) – Plšek, Klazar (65. Haase).

FK Baník Radvanice v Čechách – FC Libotov 1:6 (0:0), 24. 4. 2010

Dnešní zápas jsme odehráli v dobrém tempu a zaslouženě vyhráli. V prvním poločase jsme měli šance, ale bohužel jsme je neproměňovali. Měli jsme 4 gólové šance, dali po pěkné akci Plška a Vaníčka tyč, ale poločas skončil 0:0. Druhý poločas jsme začali obrovským tlakem a za 15 minut jsme vedli 0:4. Pěkné branky dali postupně Vaníček, Popov, Šimek a Pitro z penalty. Potom v 66. minutě domácí snížili po ojedinělé, ale pěkné akci na 1:4. V 72. minutě zvýšil po nejlepší akci zápasu Plšek (na tři doteky Popov, Vaníček, Plšek). Potom už byla hra pouze na jednu branku. Konečnou podobu skóre dal po pěkném pasu Adama Krause jeho bratr Filip.

Branky: Vaníček, Popov, Šimek, O. Pitro z penalty, Plšek, F. Kraus.

Sestava: Kareš – Popov, Zub (75. F. Kočí), Fejk, Šimek – F. Kraus, Vaníček, O. Pitro, Plšek (73. Hynek) – Haase (60. A. Kraus), Klazar.

FC Libotov – SK Sparta Úpice B 1:1 (0:1), penalty 2:1, 18. 4. 2010

Dnešní zápas jsme začali velmi vlažně. Špatné přihrávky, neběhání, nenabízení se a neobsazovali jsme protihráče. To se nám vymstilo již v 5. minutě, kdy jsme po chybách nechali na penaltě volného hráče, který lehce skóroval – 0:1. Celý první poločas se nedařilo, pouze jsme zlepšili pohyb. Druhý poločas jsme se zlepšili celkově a přišlo i vyrovnání skóre. Plšek přesně přihrál do vápna, Klazar vystřelil a Jirka Popov dorazil – 1:1. Potom se hrálo převážně ve středu hřiště. V 85. minutě nás zachránil gólman Kareš, když perfektně vyrazil brejk hostů na roh. Na penalty jsme vyhráli 2:1. Kareš chytil dvě penalty, za nás proměnil Adam Kraus a Ondra Pitro, Radkovi Vaníčkovi se penalta nepovedla a gólman mu ji chytil.

Branky: Popov.

Sestava: Kareš – Popov, Zub, Fejk, Hynek (70. Haase) – F. Kraus, Vaníček, O. Pitro, Šimek – Plšek, Klazar (75. A. Kraus).

FC Libotov – Sokol Starý Rokytník 1:0 (0:0), 11. 4. 2010

Dnešní utkání jsme začali aktivně a měli hned na začátku šance ke vstřelení branky. V 5. minutě zatáhl Klazar balon po lajně, brankář vyrazil a Vaníček dorážel, ale nad. V 9. minutě kopal přímák Plšek, ale opět těsně vedle. Ve 13. minutě měl stoprocentní šanci Filip Kraus, ale střela přes brankáře šla těsně vedle. Pak se hra vyrovnala a hosté z ojedinělého útoku dali branku, ale pro ofsajd neplatila. Ve druhém poločase se hrálo bojovně mezi vápny, přibylo tvrdších zákroků, ale stále jsme byli bojovnější. Pět minut před koncem byl faulován Klazar na hranici velkého vápna, Vaníček dal z přímého kopu jediný gól utkání a získali jsme důležité tři body.

Branky: Vaníček.

Sestava: Kareš – Šimek, Zub, Fejk, Hynek (70. A. Kraus) – F. Kraus, Vaníček, O. Pitro, Haman (60. Popov) – Plšek (85. Haase), Klazar.

FC Libotov – Sokol Bílá Třemešná B 2:0 (0:0), 1. 11. 2009

Dnešní zápas jsme výsledkově zvládli. Hra nebyla nejlepší, ale body se počítají. Zápas jsme začali šancí již v 8. minutě, ale Klazar sám před bránou střílel těsně vedle. Ve 20. minutě měl Klazar ještě jednu šanci, ale zase nic. Ve 38. minutě dali hosté gól, ale pro ofsajd neplatil. Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním dát vedoucí gól a to se nám povedlo. Ve 22. minutě přesně k tyči z otočky vystřelil Vaníček 1:0. O tři minuty později střílel z 25 metrů Dubický, ale jeho ránu stěží vyrazil gólman hostů na roh. Hosté hráli jen mezi vápny a moc nehrozili. V 87. minutě běžel sám na brankáře Pitro, ale netrefil. V 90. minutě udělal hostující brankář obrovskou chybu při rozehrávce a tu potrestal do prázdné brány Pitro 2:0.

Branky: Vaníček, O. Pitro.

Sestava: Kareš – F. Kočí, Zub, Fejk, M. Kočí (60. Popov) – F. Kraus, Vaníček, O. Pitro, Dubický – Plšek (90. J. Macoun), Klazar (68. A. Kraus).

FC Libotov – SK Janské Lázně B 1:2 (1:1), 28. 10. 2009

Dnešní zápas hodnotím jako smolný. Štěstí se od nás opět odklonilo. Hosté byli sice fotbalovější, ale remízu a penalty jsme si jistě zasloužili. Skóre otevřeli hosté již v 8. minutě po dobře rozehrané standardce. O 10 minut později jsme ale vyrovnali na 1:1 zásluhou Adama Krause (dobře rozehraný aut na Plška a Adam dorážel). Potom se hrál celý zápas tvrdý, ale slušný fotbal. Zásluhu na tom měla obě mužstva. Deset minut před koncem jsme na vápně neodkopli balon a hosté nechtěně, přímo z centru, skórovali o tyč podruhé 1:2. Posledních 10 minut jsme hosty přitlačili do jejich vápna, měli 3 náznaky šancí, ale lázeňští si výsledek již pohlídali.

Branky: Kraus Adam.

ŽK: 3:1, ČK 0:1.

Sestava: Kareš – Šimek, Zub, Fejk, F. Kočí (30. O. Pitro) – A. Kraus (75. Haase), Vaníček, Dubický, Hynek – Plšek, Klazar.

FC Libotov – Sokol Černý Důl 2:0 (1:0), 25. 10. 2009

Dnešní zápas nebyl herně příliš povedený, ale za bojovnost jsme si tři body zasloužili. Byli jsme celý zápas lepším týmem. Skóre otevřel ve 35. minutě Pitro po dobře rozehraném nepřímém kopu. Po přestávce jsme opět měli slabou desetiminutovku, ale v 55. minutě dal gól po skrumáži v malém vápně hostů Klazar. Zápas jsme po taktické stránce dohráli velmi dobře a hosty jsme již k ničemu nepustili. Velkou pochvalu dnes zaslouží náš brankář Tomáš Kareš, který si dnes vychytal ZERO...

Branky: O. Pitro, Klazar.

ŽK: 6:4.

Sestava: Kareš Šimek, Zub, Fejk, F. Kočí (84. Hynek) F. Kraus, O. Pitro (80. M. Kočí), Vaníček, Dubický – Plšek (70. A. Kraus), Klazar.

FC Libotov – FC Mladé Buky B 5:2 (3:0), 18. 10. 2009

Dnešní zápas se po dlouhé době povedl jak fotbalově, tak výsledkově. Hned v 1. minutě šel sám na bránu Plšek, ale trefil jen brankáře. V 7. minutě vybojoval míč Hynek, Plšek přesně našel Pitra a ten chytře dal na 1:0. V 19. minutě házel Vaníček dlouhý aut, který se dostal až na Fejka v malém vápně a bylo to 2:0. Ve 24. minutě Plšek vybojoval míč a opět sám před brankářem tentokrát proměnil, 3:0. Druhý poločas jsme začali vlažněji a to se nám málem vymstilo. V 58. minutě hosté kopali pokutový kop, 3:1. V 70. minutě dali hosté z rychlého brejku druhou branku, 3:2. Ale hned po rozehrání Klazar zatáhl po lajně balon a jeho centr si hosté srazili do vlastní brány, 4:2. V 76. minutě ještě po rychlém brejku Klazar zvýšil na konečných 5:2.

Branky: O. Pitro, Fejk, Plšek, vlastní, Klazar.

ŽK: 2:2.

Sestava: Kareš – Šimek, Zub, Fejk, Hynek (80. F. Kočí) – F. Kraus, O. Pitro, Vaníček, Dubický (75. M. Kočí) – Plšek (70. A. Kraus), Klazar.

FC Libotov – FK Poříčí u Trutnova 2:3 (0:1), 4. 10. 2009

Zápas, na který bychom měli rychle zapomenout, protože se pořádně hrálo až od 70. minuty. Od té doby jsme byli jiný tým, ale prohrávali jsme již 0:3. Branku jsme dostali ve 37. minutě po dlouhém autu. Ve 43. minutě musel střídat pro zranění Franta Kočí. Začátek druhého poločasu = katastrofa!!! Ve 46. minutě dal neobsazený hráč na 0:2. 57. minuta, ztráta balonu a rychlý brejk – 0:3. Oživení přinesl střídající Lukáš Macoun, který v 75. minutě utekl po křídle a přesným centrem našel Klazara – 1:3. O 5 minut později čaroval Kareš. A v 85. minutě snížil na konečných 2:3 Martin Šimek po rohu. Měli jsme v závěru až drtivý tlak, ale hosté si již vítězství udrželi. Bohužel opět zbytečná ztráta tří důležitých bodů. Musíme hrát celý zápas a né jen posledních 20 minut!!!!

Branky: Klazar, Šimek.

Sestava: Kareš – F. Kočí (43. Šimek), Zub, Fejk, Hynek – F. Kraus, O. Pitro, Vaníček, M. Kočí (57. A. Kraus) – Plšek (68. L. Macoun), Klazar.

FC Libotov – Jiskra Libeč 5:0 (1 : 0), 30. 9. 2009, FINÁLE OKRESNÍHO POHÁRU ČMFS

Dnešní zápas byl ukázkou, jak se má hrát fotbal. Nasazení, bojovnost, zastoupení jeden za druhého a hlavně chuť do fotbalu. Celý zápas jsme tlačili, soupeř byl slabý a méně fotbalový. Hned ve 2. minutě měl šanci Klazar, ale špatně zpracoval. Ve 12. minutě střílel Petr Dubický tvrdě, ale těsně nad, stejně jako Ondra Pitro ve 20. minutě. Měli jsme další šance, ale gól přišel až ve 27. minutě po krásné přihrávce Dubického do běhu Klazarovi a ten obstřelil brankáře – 1:0. Druhý poločas jsme začali ještě větším náporem a za 20 minut jsme dali ještě 4 branky. V 53. minutě Filip Kraus vybojoval ztracený balon, přesně přihrál Pitrovi a bylo to 2:0. 63. minuta – přesně rozehraný roh Radkem Vaníčkem a Filip Kraus z první zamířil do sítě, 3:0. V 64. minutě dorážel do prázdné branky Jirka Haase (4:0) a o dvě minuty později utekl Jarda Plšek, obešel i brankáře a zavěsil, 5:0. Za zmínku stojí ještě přesná dělová střela Adama Krause v 90. minutě z dobrých 40 metrů, kterou brankář vyrazil na roh.

Branky: Klazar, O. Pitro, F. Kraus, Haase, Plšek.

ŽK: 0:1.

Sestava: Kareš – F. Kočí (74. A. Kraus), Zub, Fejk, Hynek – F. Kraus, O. Pitro, Vaníček, Dubický – Plšek (66. L. Macoun), Klazar (46.Haase).

Jiskra RAKO Bohuslavice – FC Libotov 2:1 (0:1), 27. 9. 2009

Pánové, dnes o zápase nebudu psát nic. Opět jsme ztratili 3 body, které měly být naše. Dejme hlavy dohromady a soustřeďme se na naše domácí zápasy. Teď je před námi středeční domácí zápas (okresní finále poháru ČMFS) a v neděli Poříčí. Opět jsme měli vyhrát, ale nemáme nic. Máme před sebou ještě pět zápasů, tak musíme získat co nejvíce bodů. Půlku podzimu hodíme za hlavu a druhou ukážeme, v čem je naše síla. Ukázali jsme to dnes, ale bohužel jen první poločas. ZABEREME JAKO TÝM !!!

Branky: O. Pitro.

ŽK: 0.

Sestava: Kareš – Šimek, Zub, Fejk, Hynek – F. Kraus, O. Pitro, Vaníček, Dubický – Plšek (60. Macoun), Klazar (75. A. Kraus).

FC Libotov – TJ Lánov B 1:3 (1:1), 20. 9. 2009

Dnešní zápas byl od obou týmů nic moc. Dostali jsme gól v 31. minutě z ojediněle hezké akce zápasu. Vyrovnali jsme v nastavení prvního poločasu Jirkou Haasem. V 65. minutě šel Jarda Plšek sám na brankáře, ale nedal. O 5 minut později utekl lánovský útočník obráncům a bylo to 1:2. Rozháraná hra pokračovala, šancí bylo málo a dvě minuty před koncem dal pojistku hostím Gašparík.

Branky: Haase – Absolon, Půlpán, Gašparík.

ŽK: Plšek, Kraus.

Sestava: Kareš – Šimek, Zub, Fejk, Hynek (80. Popov) – F. Kraus, Vaníček, Plšek, A. Kraus (73. F. Kočí) – Haase (70. M. Kočí), Klazar.

FC Libotov – Sokol Dolní Branná A 2:4 (0:1), 17. 9. 2009

Dnešní zápas jsme měli opět zvítězit. Šance na to byly. 60 minut z 90 jsme byli lepším lepším týmem. Hosté se ujali vedení v 8. minutě po dobře rozehraném přímáku a našem neobsazení hráčů. Poté probíhaly šance na obou stranách, ale brankáři na obou stranách čarovali. Druhý poločas jsme začali velkým náporem. Ve 47. minutě dal Plšek ukázkový gól na 1:1 z přímáku. Celý druhý poločas jsme tlačili, ale v 65. minutě z ojedinělé šance hosté zvýšili na 1:2. Potom jsme opět zahodili pár šancí, ale hosté po našich hrubkách v 80. a v 82. minutě zvýšili na 1:4 a bylo rozhodnuto. V 90. minutě ještě snížil Martin Fejk na konečných 2:4. Opět škoda tří bodů.

Branky: Jarda Plšek, Martin Fejk.

ŽK: Kraus Filip, Kočí František.

Sestava: Kareš – F. Kočí, Zub, Fejk, Hynek – F. Kraus, A. Kraus, Plšek, Dubický – Haase (70. M. Kočí), Klazar.

FK Sokol Vrapo Volanov – FC Libotov 3:1 (2:0), 12. 9. 2009

Tento zápas byl poznamenán neúčastí více hráčů a bylo to znát na hře hned od začátku. Hned ve druhé minutě jsme dostali góla po rychlé a přesné kombinaci domácích. Domácí nás dostali pod obrovský tlak a ve 14. minutě zvýšili na 2:0. Volanovští byli lepší celý první poločas, ale góla již nedali. Po změně stran jsme hru zlepšili, hrozili jsme z rychlých brejků a hlavně z rohů. Po jednom z nich jsme snížili v 65. minutě Martinem Kočím na 2:1 a hra se téměř vyrovnala. Šance byly na obou stranách, ale gól dali opět domácí. V 85. minutě utekl otevřené obraně domácí útočník a zvýšil na konečných 3:1. Nutno dodat, že Volanov byl lepším týmem.

Branky: Martin Kočí.

ŽK: Kraus Filip.

Sestava: Kareš – F. Kočí, Zub, Fejk, Hynek – L. Macoun, Haase (50. M. Kočí), F. Kraus, Šimek – Plšek, Klazar.

FC Libotov – FK Baník Radvanice v Čechách A 3:2 (3:1), 6. 9. 2009

Dnešní zápas začal nakopávanou a neměl s fotbalem nic společného. Ve 25. minutě hosté házeli dlouhý aut a neobsazený hostující hráč Chmelík skóroval poprvé, 0:1. Potom jsme začali hrát velmi aktivně a velký tlak nám vynesl do poločasu 3 branky. Nejdříve si hosté dali vlastní gól, ve 34. minutě po rohu dorazil Martin Fejk a ve 40. minutě dal gól Ondra Pitro po nejkrásnější akci zápasu, 3:1. Druhý poločas začaly Radvanice náporem a po dobře sehrané standardce snížily v 55. minutě opět Chmelíkem na 3:2. Poté se hra vyrovnala, šance byly na obou stranách, ale skóre se už nezměnilo. V 73. minutě Peca Dubický trefil tyč a v 84. minutě střílel těsně nad. O minutu později měl šanci Lukáš Macoun, ale taky těsně vedle. Nakonec v 93. minutě ještě kopal Ondra Pitro penaltu, ale nedal.

Branky: vlastní, Fejk, O. Pitro.

ŽK: Šimek.

Sestava: Kareš – Šimek, Zub, Fejk, Hynek – F. Kraus, Vaníček, O. Pitro, Dubický (83. F. Kočí) – Plšek (L. Macoun), A. Kraus (38. Haase).

FC Libotov – Spartak Pilníkov 2:2 (1:0), penalty 3 : 1, semifinále Okresního poháru ČMFS, 3. 9. 2009

Hra dobré úrovně. Domácí byli lepší v prvním poločase. Libotov šel do vedení ve 22. minutě po krásné akci na jeden dotek Plškem, když finální přihrávku vymyslel Filip Kraus. V druhém poločase se hra vyrovnala. Hosté vyrovnali Kratochvílem hned ve 46. minutě spornou penaltou na 1:1. V 75. minutě se Pilníkov dostal do vedení 1:2 po střele Kolína. Domácí však vyrovnali v 80. minutě Ondrou Pitrem po rychle rozehraném dlouhém autu Plška. Na penalty zvítězil Libotov 3:1, když postupující tým podržel i brankář Kareš.

Branky: Plšek, O. Pitro – Kratochvíl z penalty, Kolín.

ŽK: 1:1.

Sestava: Kareš – F. Kočí, Zub, Fejk, Hynek – F. Kraus, Vaníček, O. Pitro, Dubický (75. A. Kraus) – Plšek, L. Macoun (76. M. Kočí).

SK Sparta Úpice B – FC Libotov 4:2 (1:1), 30. 8. 2009

Co říct k dnešnímu zápasu? Na jasné šance jsme vyhráli 6:1, přesto jsme opět bez bodů. Hned ve 2. minutě šel Klazar sám na bránu ale místo střely zvolil přihrávku. Ve 4. minutě Vaníček zahrál přímák na Pitra, ten připravil míč pro Klazara, 0:1. V 19. minutě po centru Vaníčka střílel Dubický těsně nad. Ve 24. minutě Kareš parádně vychytal domácí útočníky. Ve 27. minutě střílel Kraus z první těsně nad. V 35. minutě domácí vyrovnali na 1:1. Ve 48. minutě Klazar hlavičkoval opět těsně vedle a to se vymstilo. V 52. minutě se domácí dostali do vedení 2:1. V 54. minutě si Klazar vybojoval penaltu, kterou Pitro proměnil, 2:2. V 62. a v 69. minutě měl Klazar opět na kopačkách dva góly, ale zase se nezadařilo. V 72. minutě rozhodčí vrátil domácím penaltu, 3:2. O dvě minuty později běžel Kraus sám na brankáře, který to perfektně vytáhl na roh. V 84. minutě měl šanci ještě Fejk, který střílel z vápna jen do brankáře a o minutu později domácí rozhodli střelou pod břevno, 4:2.

Branky: Klazar, O. Pitro z penalty.

ŽK: O. Pitro, Klazar.

Sestava: Kareš – Šimek, Zub, Fejk, Hynek (70. F. Kočí) – Kraus (72. M. Kočí), Vaníček, O. Pitro, Dubický – Plšek, Klazar.

Sokol Starý Rokytník – FC Libotov 4:1 (3:0), 23. 8. 2009

Dnešní zápas se hodnotí těžce, protože prohrál fotbalovější tým po náhodných, ale krásných gólech domácích. Hned v 1. minutě měl gól na kopačce Filip Kraus, ale minul. Ve druhé minutě byla hned druhá naše šance, ale Jarda Klazar byl v ofsajdu. V 15. a 16. minutě nás bravurně zachránil Tom Kareš, ale o 2 minuty později domácí zahráli ze 30 metrů trestný kop a přímá střela mířila přesně k tyči, 1:0. Ve 23. minutě po špatném výkopu od brány se domácí zmocnili balonu a opět z 20 metrů přímá rána k tyči, 2:0. Ve 32. minutě rychle rozehrál Radek Vaníček na Filipa Krause, ale jeho střela byla zblokována. Ve 42. minutě střílel Vaníček těsně vedle a z následného brejku v nastavené době prvního poločasu domácí zvýšili vedení na 3:0 a opět krásnou střelou z 20 metrů přesně pod břevno. Druhý poločas jsme začali náporem. Ve 49. minutě Šimek hlavičkoval těsně nad, v 53. minutě Klazar nadvakrát nedal. Jednou mu pokus chytil brankář a podruhé obránce srazil na roh. V 58. minutě šel Filip Kraus sám na brankáře, ale opět bez úspěchu. V 75. minutě snížil Plšek hlavou na 3:1. Avšak v 80. minutě obět zvýšil nejdelší hráč na hřišti, domácí Kosour, na 4:1 a bylo rozhodnuto. V 83. minutě ještě Jarda Klazar neproměnil pokutový kop.

ŽK: O. Pitro, Macoun.

Sestava: Kareš – F. Kočí (65. Macoun), Zub, Šimek, Hynek (75. M. Kočí) – F. Kraus, Vaníček, O. Pitro, Dubický – Plšek, Klazar.

FC Libotov – Jiskra Horní Maršov 3:1 (1:0), 16. 8. 2009

První čtvrthodina byla o ničem z obou stran. V 15. minutě nahrál Plšek Pitrovi a jeho pohotová střela z první šla vedle. O 5. minut později střílel Martin Hynek z 20 metrů těsně nad. Ve 30. minutě Ondra Pitro rychle rozehrál na Filipa Krause a jeho "šťastný lob" znamenal první gól – 1:0. Ve 40. minutě Petr Dubický vybojoval v rohu míč, nahrál přesně před bránu Jardovi Klazarovi, ale ten nepochopitelně přestřelil prázdnou branku. Druhý poločas jsme začali chybou v obraně, ale Martin Fejk vše zachránil. V 53. minutě Filip Kraus vyslal Plška, který přenechal Klazarovi a ten z těžkého úhlu zvýšil na 2:0. O 5 minut později střílel Plšek z 20 metrů jen těsně vedle, ale v 60. minutě po přesné Vaníčkově kolmici se už Jarda Plšek nemýlil, 3:0. Od té doby to byl spíše boj a nepřesné přihrávky. Z jedné ze špatných přihrávek se hostím zrodila šance na snížení, kterou využili a upravili konečné skóre na 3:1.

Branky: Filip Kraus, Jarda Klazar, Jarda Plšek.

Sestava: Kareš – Šimek (65. F. Kočí), Zub, Fejk, Hynek – F. Kraus, Vaníček, O. Pitro, Dubický (72. Haase) – Plšek (75. M. Kočí), Klazar.

FC Libotov – Baník Žacléř 6:0 (2:0), čtvrtfinále Okresního poháru ČMFS, 12. 8. 2009

Dnešní pohárové utkání jsme začali ve velkém stylu. V 5. minutě přihrál Radek Vaníček Ondrovi Pitrovi a ten s přehledem zavěsil – 1:0. Ve 20. minutě nás "Zero" podržel a vyrazil trestný kop bravurně na roh. Ve 25. minutě šel "Kuka" sám na bránu, ale těsně minul. Vynahradil si to o tři minuty později, kdy dorazil krásnou akci po ose Vaníček – Hasse – Pitro – Plšek a zvýšil na 2:0. Druhý poločas jsme opět začali ukázkově. V 50. minutě vybojoval Plšek balon, přesnou nahrávkou našel levačku Ondry Pitra a ten to trefil nádherně k tyči – 3:0. O 5 minut později opět Jarda Plšek vybojoval míč, šťastně přihrál Radkovi Vaníčkovi, který zvýšil již na 4:0. V 73. minutě to bylo již 5:0, když dal branku vystřídavší Martin Kočí. A to z jeho strany nebylo vše. Marťas Kočí se trefil ještě jednou v 83. minutě po šťastném odražení míče ve vápně k jeho pravačce – 6:0. V 85. minutě se ještě ukázal náš brankář, když zneškodnil sólo hostujícího hráče.

Branky: O. Pitro 2×, M. Kočí 2×, Klazar, Vaníček.

Sestava: Kareš – F. Kočí, Zub, A. Kraus, Hynek – F. Kraus, Vaníček, O. Pitro, Haase – Plšek, Klazar (70. M. Kočí).

Sokol Dolní Branná A – FC Libotov 5:1 (2:1), 9. 8. 2009

První poločas byl vyrovnaný. Škoda první laciné branky ve 14. minutě. Ve 23. minutě domácí proměnili pokutový kop po faulu Jirky Popova a zdálo se být rozhodnuto. Jenže po krásné akci Dubický – Klazar – Kraus F. jsme ve 32. minutě snížili a do konce poločasu jsme byli lepším týmem. O 4 minuty později měl Jarda Klazar 200% šanci na vyrovnání, ale bohužel trefil jen již ležícího gólmana. Po poločase jsme hned ve 48. minutě dostali třetí gól. Ještě 10 minut poté jsme se snažili hrát, ale potom jsme odpadli fyzicky a neměli na mladý běhavý tým domácích šanci. Ti ještě v 80. a v 85. minutě zvýšili na konečných 5:1.

Branky: Mečíř 2×, Votoček 2×, Hetflejš z penalty – Kraus Filip.

Sestava: Kareš – Popov, Zub, Fejk, Šimek – F. Kraus, Vaníček, O. Pitro (80. M. Kočí), Dubický (82. F. Kočí) – Plšek (55. Macoun), Klazar.