VÝSLEDKY V SEZÓNĚ 2015/2016
Družstvo mužů – III. okresní třída
Brodina Tomáš
Fejk Martin
Haase Jiří (kapitán)
Hlava Jan (hrající trenér)
Hlava Josef
Hušek Jan
Hynek Martin
Jákl Jakub
Kareš Tomáš
Klazar Jaroslav
Kočí František
Kočí Martin
Kraus Filip
Kulhánek Jan
Luběna Martin
Machač Libor (vedoucí)
Moravec Daniel
Pitro Jakub
Pitro Jindřich (vedoucí)
Pitro Ondřej
Plšek Jaroslav
Popov Jiří
Srníček Radek
Šimek Martin
Tomášek Radek
Vršecký Michal
Tabulka základní části (skupina A)
zápisy ze všech utkání základní části
Podzim 2015
Datum | Výkop | Domácí | Hosté | Výsledek | Branky Libotova | Body | Poř. |
16.08.2015 | 17.00 | FC Libotov | So Starý Rokytník | 1:1 pen. 2:3 |
vlastní | 1 | 7. |
23.08.2015 | 17.00 | Spartak Hajnice | FC Libotov | 1:2 | Moravec, O. Pitro | 4 | 2. |
30.08.2015 | 17.00 | FC Libotov | Jiskra Lampertice | 5:0 | Vršecký 2, Plšek, Klazar z penalty, Moravec | 7 | 2. |
05.09.2015 | 17.00 | Sokol Volanov | FC Libotov | 1:3 | Haase, F. Kraus, Klazar | 10 | 1. |
13.09.2015 | 17.00 | FC Libotov | So Chotěvice | 2:3 | Klazar, Fejk | 10 | 2. |
20.09.2015 | 16.30 | So Černý Důl | FC Libotov | 1:1 pen. 2:1 |
Haase | 11 | 3. |
27.09.2015 | 16.30 | Bernartice / Žacléř B | FC Libotov | 1:1 pen. 3:2 |
Vršecký | 12 | 5. |
04.10.2015 | 16.00 | FC Libotov | Baník Radvanice | 3:0 | Vršecký, Fejk, F. Kraus | 15 | 3. |
11.10.2015 | 16.00 | FC Libotov | Spartak Pilníkov | 0:6 | – | 15 | 5. |
18.10.2015 | 15.30 | So St. Rokytník | FC Libotov | 1:0 | – | 15 | 6. |
25.10.2015 | 14.30 | FC Libotov | Spartak Hajnice | 1:1 pen. 2:3 |
Plšek | 16 | 6. |
31.10.2015 | 14.00 | Spartak Pilníkov | FC Libotov | 1:0 | – | 16 | 7. |
Celková bilance v podzimní části: 12 zápasů (4 vítězství v normální hrací době – 0 vítězství na penalty – 4 porážky na penalty – 4 porážek v normální hrací době), skóre 19:17, 16 bodů, 7. místo z 10 družstev.
Výsledky doma: 6 zápasů (2 – 0 – 2 – 2), skóre 12:11, 8 bodů z 18 možných (44 %), 7. místo
Výsledky venku: 6 zápasů (2 – 0 – 2 – 2), skóre 7:6, 8 bodů z 18 možných (44 %), 7. místo
Jaro 2016, závěr základní části
V rámci jarní přípravy jsme odehráli dva přáteláky.
13. 3. 2016, Spartak Hajnice – FC Libotov 2:1 (umělá tráva Trutnov)
27. 3. 2016, FC Libotov – Sokol Bílá Třemešná ?
Datum | Výkop | Domácí | Hosté | Výsledek | Branky Libotova | Body | Poř. |
03.04.2016 | 16.00 | Jiskra Lampertice | FC Libotov | 0:1 | Srníček | 19 | 6. |
10.04.2016 | 16.30 | FC Libotov | Sokol Volanov | 1:2 | J. Pitro | 19 | 7. |
17.04.2016 | 17.00 | So Chotěvice | FC Libotov | 0:5 | F. Kraus 3, Haase, Plšek z penalty | 22 | 6. |
24.04.2016 | 17.00 | FC Libotov | So Černý Důl | 1:0 | Plšek | 25 | 6. |
01.05.2016 | 17.00 | FC Libotov | Bernartice / Žacléř B | 3:1 | Vršecký, Tomášek z penalty, J. Pitro | 28 | 6. |
08.05.2016 | 17.00 | Baník Radvanice | FC Libotov | 3:0 | – | 28 | 6. |
Celková bilance základní části: 18 zápasů (8 vítězství v normální hrací době – 0 vítězství na penalty – 4 porážky na penalty – 6 porážek v normální hrací době), skóre 30:23, 28 bodů, 6. místo z 10 družstev.
Výsledky doma: 9 zápasů (4 – 0 – 2 – 3), skóre 17:14, 14 bodů z 27 možných (52 %), 5. místo
Výsledky venku: 9 zápasů (4 – 0 – 2 – 3), skóre 13:9, 14 bodů z 27 možných (52 %), 6. místo
Jaro 2016, nadstavbová část
Tabulka nadstavbové části (o 9.–12.místo)
zápisy ze všech utkání nadstavbové části
Datum | Výkop | Domácí | Hosté | Výsledek | Branky Libotova | Body | Poř. |
15.05.2016 | 17.00 | FC Libotov | Real Maršov | 3:0 * kontumačně |
Vršecký, Jan Hlava a soutěžní komise * | 3 | 9. |
22.05.2016 | 17.00 | Bernartice / Žacléř B | FC Libotov | 0:2 | O. Pitro 2 | 6 | 10. |
29.05.2016 | 17.00 | FC Libotov | So Prosečné |
2:2
pen. 5:4
|
Vršecký, O. Pitro
penalty: Jan Hlava 3, J. Pitro 2
|
8 | 9. |
05.06.2016 | 17.00 | Real Maršov | FC Libotov | 0:2 | J. Pitro, Moravec | 11 | 9. |
12.06.2016 | 17.00 | FC Libotov | Bernartice / Žacléř B | 3:0 ** kontumačně |
soutěžní komise 3 ** | 14 | 9. |
18.06.2016 | 14.00 | So Prosečné | FC Libotov | 1:3 | J. Pitro 2, Moravec | 17 | 9. |
* Původní výsledek zápasu Libotov – Maršov 2:2 (penalty 2:1) byl kontumován na 3:0 pro neoprávněný start hráče hrajícího krajský přebor ve městě, kde se dokonce i komunální volby musely vícekrát opakovat kvůli volebním podvodům.
** Soupeř se k zápasu nedostavil.
Celková bilance v nadstavbové části: 6 zápasů (5 vítězství v normální hrací době – 1 vítězství na penalty – 0 porážek na penalty – 0 porážek v normální hrací době), skóre 15:3, 17 bodů, 9. místo (1. místo ve čtyřčlenné skupině o 9.–12. místo).
Výsledky doma: 3 zápasy (2 – 1 – 0 – 0), skóre 8:2, 8 bodů z 9 možných (89 %), 9. místo (1. místo ve čtyřčlenné skupině o 9.–12. místo)
Výsledky venku: 3 zápasy (3 – 0 – 0 – 0), skóre 7:1, 9 bodů z 9 možných (100 %), 9. místo (1. místo ve čtyřčlenné skupině o 9.–12. místo)
Herní systém 3. okresní třídy (2015/2016)
V sezóně 2015/2016 by 4. třídu hrálo jen pět družstev. 4. třída tedy byla zrušena a došlo k jejímu sloučení se 3. třídou. Ve 3. třídě bylo 19 družstev rozděleno do dvou skupin (10+9 družstev). V obou skupinách hrál každý s každým dva zápasy. Od 15. května do 19. června 2016 se hrála o konečné umístění. Podle pořadí v základní soutěži (18 kol) vznikly skupiny hrající mezi sebou dvoukolově o 1.–4. místo, 5.–8. místo, 9.–12. místo, 13.–16. místo a 17.–19. místo. Podle konečného pořadí byl určen postupující do okresního přeboru.
Baráže, postupy a sestupy
postup ze III. třídy do okresního přeboru: Jiskra Kuks
baráž o okresní přebor: nehrála se, nikdo další neměl zájem o postup
sestup z okresního přeboru do III. třídy: TJ Lánov
sestup z I. B třídy do III. třídy: Sokol Kunčice nad Labem (nepřihlásili okresní přebor)
Účastníci okresní soutěže III. třídy v sezóně 2016/2017
Do následujícího ročníku okresních soutěží mužů se přihlásilo 20 družstev, která byla opět rozdělena do dvou skupin III. okresní třídy.
III. třída, skupina Východ
- FK Baník Radvanice v Čechách (3.)
- TJ Jiskra Libeč (4.)
- SK Spartak Hajnice (5.)
- TJ Sokol Malé Svatoňovice (7.)
- FK Sokol Volanov (8.)
- FC Libotov (9.)
- TJ Jiskra Bernartice/Baník Žacléř B (11.)
- FK Chvaleč (13.)
- TJ Sokol Starý Rokytník (16.)
- TJ Jiskra Lampertice (18.)
III. třída, skupina Západ
- Sokol Kunčice nad Labem (I. B třída, 16.)
- TJ Lánov (okresní přebor, 14.)
- TJ Spartak Pilníkov (2.)
- SK MFC Svoboda nad Úpou (6.)
- TJ Sokol Prosečné (10.)
- TJ Jiskra Horní Maršov (12.)
- FK Dolní Kalná B (14.)
- TJ Sokol Černý Důl (15.)
- FK Borovnice/FK Mostek B (17.)
- TJ Sokol Chotěvice (19.)
Poznámka: V závorce je uvedeno umístění v posledním ročníku III. třídy. Pokud mužstvo hrálo jinou než III. třídu, je tam uvedena poslední odehraná soutěž a také umístění v příslušné soutěži.
Družstvo mužů – Pohár České pošty 2015, okresní kolo
FC Libotov se do tohoto ročníku nepřihlásil.
Výsledek finále: FK Poříčí u Trutnova – Sokol Bílá Třemešná B 1:4 a 3:2
Rozlosování Okresního poháru FAČR