VÝSLEDKY V SEZÓNĚ 2016/2017
Družstvo mužů – III. okresní třída
Brodina Tomáš
Brumlík Marek
Fejk Martin
Flégl Adam
Haase Jiří (kapitán)
Hlava Jan (hrající trenér)
Hlava Josef
Hušek Jan
Hynek Martin
Jákl Jakub
Klazar Jaroslav
Kočí František
Kočí Martin
Kraus Filip
Kulhánek Jan
Macoun Lukáš
Moravec Daniel
Pelikán Martin
Petr Michal
Pitro Jakub
Pitro Jindřich (vedoucí)
Pitro Ondřej
Plšek Jaroslav
Popov Jiří
Srníček Radek
Šimek Martin
Tomášek Radek
Voňka Michal
Vršecký Michal
Zub Jan
Podzim 2016
Tabulka základní části (skupina Východ)
zápisy ze všech utkání základní části
rozpis všech utkání základní části
Datum | Výkop | Domácí | Hosté | Výsledek | Branky Libotova | Body | Poř. |
14.08.2016 | 17.00 | Sokol Malé Svatoňovice | FC Libotov | 0:3 | J. Pitro, F. Kraus, Vršecký | 3 | 1. |
21.08.2016 | 17.00 | FC Libotov | Sokol Starý Rokytník | 5:0 | Vršecký, F. Kraus, Šimek, Kulhánek, Moravec | 6 | 1. |
28.08.2016 | 17.00 | Spartak Hajnice | FC Libotov | 2:1 | Moravec | 6 | 4. |
04.09.2016 | 17.00 | FC Libotov | Jiskra Lampertice | 2:0 | Vršecký, Popov | 9 | 3. |
10.09.2016 | 14.00 | Sokol Volanov | FC Libotov | 2:1 | J. Pitro | 9 | 4. |
18.09.2016 | 17.00 | FC Libotov | Jiskra Libeč | 1:2 | Haase | 9 | 4. |
25.09.2016 | 16.30 | FK Chvaleč | FC Libotov | 1:2 | Vršecký, J. Pitro | 12 | 4. |
02.10.2016 | 16.30 | Bernartice / Žacléř B | FC Libotov | 1:3 | Vršecký 2, F. Kraus | 15 | 4. |
09.10.2016 | 16.00 | FC Libotov | Baník Radvanice | 3:1 | F.Kraus, Haase, Plšek | 18 | 4. |
16.10.2016 | 16.00 | FC Libotov | Sokol Malé Svatoňovice | 0:1 | – | 18 | 4. |
23.10.2016 | 15.30 | Sokol Starý Rokytník | FC Libotov | 3:2 | Tomášek, Haase | 18 | 5. |
30.10.2016 | 14.30 | FC Libotov | Spartak Hajnice | 0:3 | – | 18 | 6. |
Celková bilance v podzimní části: 12 zápasů (6 vítězství v normální hrací době – 0 vítězství na penalty – 0 porážek na penalty – 6 porážek v normální hrací době), skóre 23:16, 18 bodů, 6. místo z 10 družstev.
Výsledky doma: 6 zápasů (3 – 0 – 0 – 3), skóre 11:7, 9 bodů z 18 možných (50 %), 7. místo
Výsledky venku: 6 zápasů (3 – 0 – 0 – 3), skóre 12:9, 9 bodů z 18 možných (50 %), 5. místo
Jaro 2017, závěr základní části
Datum | Výkop | Domácí | Hosté | Výsledek | Branky Libotova | Body | Poř. |
02.04.2017 | 16.00 | Jiskra Lampertice | FC Libotov | 1:2 | L. Macoun, Šimek | 21 | 5. |
09.04.2017 | 16.30 | FC Libotov | Sokol Volanov | 0:2 | – | 21 | 6. |
15.04.2017 | 17.00 | Jiskra Libeč | FC Libotov | 6:1 | F. Kraus | 21 | 6. |
23.04.2017 | 17.00 | FC Libotov | FK Chvaleč | 6:1 | Vršecký 2, Tomášek, Moravec, L. Macoun, A. Flégl | 24 | 5. |
30.04.2017 | 17.00 | FC Libotov | Bernartice / Žacléř B | 2:1 | Tomášek, L. Macoun | 27 | 5. |
06.05.2017 | 17.00 | Baník Radvanice | FC Libotov | 2:0 | – | 27 | 5. |
Celková bilance základní části: 18 zápasů (9 vítězství v normální hrací době – 0 vítězství na penalty – 0 porážek na penalty – 9 porážek v normální hrací době), skóre 34:29, 27 bodů, 5. místo z 10 družstev.
Výsledky doma: 9 zápasů (5 – 0 – 0 – 4), skóre 19:11, 15 bodů z 27 možných (56 %), 7. místo
Výsledky venku: 9 zápasů (4 – 0 – 0 – 5), skóre 15:18, 12 bodů z 27 možných (44 %), 5. místo
Jaro 2017, nadstavbová část
Tabulka nadstavbové části (o 9.–12.místo)
zápisy ze všech utkání nadstavbové části
rozpis všech utkání základní části
Datum | Výkop | Domácí | Hosté | Výsledek | Branky Libotova | Body | Poř. |
13.05.2017 | 14.00 | Sokol Prosečné | FC Libotov | 7:0 | – | 0 | 12. |
21.05.2017 | 17.00 | FC Libotov | Baník Radvanice | 2:1 | Haase, Klazar | 3 | 11. |
28.05.2017 | 17.00 | FK Dolní Kalná B | FC Libotov | 5:0 | – | 3 | 12. |
04.06.2017 | 17.00 | FC Libotov | Sokol Prosečné | 3:2 | Haase 2, Vršecký | 6 | 12. |
10.06.2017 | 10.00 | Baník Radvanice | FC Libotov | 5:0 | – | 6 | 12. |
18.06.2017 | 14.00 | FC Libotov | FK Dolní Kalná B | 1:0 | F. Kraus | 9 | 10. |
Konečná bilance v nadstavbové části: 6 zápasů (3 vítězství v normální hrací době – 0 vítězství na penalty – 0 porážek na penalty – 3 porážky v normální hrací době), skóre 6:20, 9 bodů, 10. místo (2. místo ve čtyřčlenné skupině o 9.–12. místo).
Výsledky doma: 3 zápasy (3 – 0 – 0 – 0), skóre 6:3, 9 bodů z 9 možných (100 %), 10. místo (2. místo ve čtyřčlenné skupině o 9.–12. místo)
Výsledky venku: 3 zápasy (0 – 0 – 0 – 3), skóre 0:17, 0 bodů z 9 možných (0 %), 12. místo (4. místo ve čtyřčlenné skupině o 9.–12. místo)
Herní systém 3. okresní třídy (2016/2017)
20 družstev bylo rozděleno do dvou skupin po desíti družstvech. V obou skupinách základní soutěže hrál každý s každým dva zápasy. Od 13. května do 18. června 2017 se hrála nadstavbová část o konečné umístění. Podle pořadí v základní soutěži (18 kol) vznikly skupiny nadstavbové části: družstva hrála mezi sebou dvoukolově o 1.–4. místo, 5.–8. místo, 9.–12. místo, 13.–16. místo a 17.–20. místo. Podle konečného pořadí byli určeni postupující do okresního přeboru a účastník baráže o okresní přebor.
Baráže, postupy a sestupy
postup ze III. třídy do okresního přeboru: Spartak Hajnice (1. OS), Sokol Volanov (5. OS)
baráž o okresní přebor: Sokol Bílá Třemešná B (13. OP) – Sokol Malé Svatoňovice (7. OS) bez boje
sestup z okresního přeboru do III. třídy: Jiskra Kuks (14. OP)
Účastníci okresní soutěže III. třídy v sezóně 2017/2018
Do následujícího ročníku okresní soutěže se nepřihlásili Sokol Bílá Třemešná B (předposlední v okresním přeboru) a Sokol Chotěvice (poslední ve III. třídě). Nově se přihlásil SK Sparta Úpice B. Dvě skupiny III. okresní třídy bude hrát jen 18 družstev, která budou opět rozdělena do dvou skupin.
III. třída, skupina Východ (severní část okresu)
- TJ Jiskra Libeč (2.)
- SK MFC Svoboda nad Úpou (6.)
- FK Baník Radvanice v Čechách (9.)
- TJ Jiskra Lampertice (14.)
- TJ Jiskra Horní Maršov (15.)
- TJ Sokol Starý Rokytník (16.)
- FK Chvaleč (17.)
- TJ Jiskra Bernartice/Baník Žacléř B (19.)
- SK Sparta Úpice B (nehráli žádnou soutěž)
III. třída, skupina Západ (jižní část okresu)
- TJ Jiskra Kuks (okresní přebor, 14.)
- Sokol Kunčice nad Labem (3.)
- TJ Lánov (4.)
- TJ Spartak Pilníkov (8.)
- FC Libotov (10.)
- TJ Sokol Prosečné (11.)
- FK Dolní Kalná B (12.)
- FK Borovnice/FK Mostek B (13.)
- TJ Sokol Černý Důl (18.)
Poznámka: V závorce je uvedeno umístění v posledním ročníku III. třídy. Pokud mužstvo hrálo jinou soutěž než III. třídu, je tam uvedena poslední odehraná soutěž a také umístění v příslušné soutěži.
Družstvo mužů – Pohár FAČR 2016, okresní kolo
FC Libotov se do tohoto ročníku nepřihlásil.
Výsledek finále (14. září 2016): Baník Žacléř A – FC Mladé Buky 0:1
Rozlosování Okresního poháru FAČR